PARAPETY

Parapet to konieczny element wykończenia wnętrza. W zależności od gustu może wtapiać się w tło, albo wyróżniać stanowiąc ozdobę pomieszczenia. Obecnie na rynku jest z czego wybierać - od najtańszych parapetów z PCV poprzez parapety z postformingu oraz laminowanego mdf po konglomeraty, marmury i granity. Dodatkowo możemy wybierać spośród różnych rodzajów szlifów i grubości oraz głębokości wkucia czy wypustu co czyni każdy parapet niepowtarzalnym.

U nas znajdziesz produkty następujących marek:

Parapery wewnętrzne produkowane przez firmę MAGURA występują w ogromnej gamie kolorystycznej – 120 dekorów, co
pozwala na dobór parapetów do koloru paneli podłogowych, ścian, rolet i oczywiście ramy okiennej. Wykonane są ze specjalnej płyty parapetowej drewnopochodnej (dąb, buk), wilgocioodpornej produkowanej na zamówienie firmy Magura, która posiada wyłączność w Polsce na ten produkt. Okleina PCV jest odporna na światło słoneczne, plamy i zadrapania.

W ofercie znajdują się parapety wewnętrzne z PCV oraz renowacyjne (tzw. nakładka parapetowa) umożliwiające estetyczne maskowanie zniszczonych i trudnych do wymiany parapetów w starym budownictwie bez konieczności ich demontażu i wymiany. Są bardzo wytrzymałe i lekkie a gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie parapetu do dowolnej aranżacji wnętrza. Ich lekkość i łatwa obróbka  sprawiają, ze parapet można łatwo zamontować samodzielnie.

Medos oferuje parapety zewnętrzne stalowe i aluminiowe oraz wewnętrzne z różnych materiałów: laminowane MDF, PCV (w tym nakładki renowacyjne), postforming, konglomerat.

Firma Jabo Marmi z Dębicy specjalizuje się w obróbce kamienia. Parapety i schody wykonują z dowolnego materiału i o dowolnych podanych przez klienta kształtach i wymiarach.