DRZWI I OŚCIEŻNICE

Kolekcja drzwi obejmuje wiele modeli wykonanych w pokryciu oklein drewnopodobnych i fornirów naturalnych. Ciekawe wzornictwo pozwala zastosować drzwi w różnych aranżacjach mieszkań.
Za dobrą jakość wyjątkowo przystępna cena.

U nas znajdziesz produkty następujących marek:

CLASSEN jest wiodącym producentem wyrobów drewnianych i drewnopochodnych o niemieckich korzeniach i ponad 50-letnim doświadczeniem. W ofercie znaleźć można skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe, wewnętrzne wyjściowe i przeciwpożarowe oraz inne akcesoria drewniane i drewnopodobne do wykończenia domów i mieszkań. Wszystkie

Lider produkcji drzwi stalowych w Polsce. W ofercie drzwi zewnętrzne stalowe oraz aluminiowe w nowoczesnym wzornictwie z systemem zamków i zabezpieczeń.

W obszernej ofercie znajdziesz drzwi, które idealnie wkomponują się w każdą domową czy biurową przestrzeń – dyskretnie współgrając z pozostałym wystrojem bądź stanowiąc dla niego ciekawy, wyrazisty kontrast. Niezależnie od tego, czy poszukujesz drzwi w stylu na wskroś nowoczesnym, klasycznym lub uniwersalnym, możesz wybierać wśród ogromnej ilości kolekcji, typów okleiny, a także kolorystyki. Możesz wybrać modele bez żadnego przeszklenia, z przeszkleniem małym, średnim albo dużym, w zależności od tego, gdzie planujesz umieścić drzwi.

W DRE znajdziesz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, przylgowe i bezprzylgowe,  ramowe i płytowe, zamykane klasycznie, łamane i przesuwne, w kolorach drewnopodobnych, lakierowane na biało lub na wysoki połysk, a także modne ostatnio drzwi w całości ze szkła.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAR-TOM Sp. z o.o. z siedzibą w Jędrzejowie jest innowacyjnym producentem kompletnych drzwi metalowych – przeszklonych oraz technicznych wraz z ościeżnicą.

Wikęd zajmuje się produkcją drzwi wejściowych zewnętrznych oraz wewnątrzklatkowych. Klient może wybierać spośród czterech rodzajów budowy drzwi, ponad 70 wzorach, 11 kolorach okleiny, ale także może wybrać drzwi w dowolnym kolorzez z palety RAL. Nareszcie drzwi wejściowe nie muszą być nudne.

Firma WIATRAK zajmuje się produkcją najwyższej jakości drewnianych drzwi zewnętrznych ocieplanych w technologii płyty warstwowej oraz drzwi wewnętrznych.

W chwili obecnej ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE, szklanych GRAF oraz drzwi hybrydowych TWIN.

Stały rozwój firmy Stolpaw zaowocował wykonywaniem drzwi w pięciu nowoczesnych technologiach: Optimum+, Nowum+, Favorit, Aluwood i Stolterm odpowiadających na rosnące wymagania  Klientów, oferujących bogatą paletę kolorów, a także zróżnicowany katalog wzorów, kształtów, materiałów i wielu dodatków.

  • W sprzedaży również ościeżnice i klamki.