PANELE ŚCIENNE

W naszej ofercie szeroki wybór kolorów paneli z MDF oraz PCV

Boazeria panelowa produkowana jest z wysokiej jakości płyty MDF powlekanej dekoracyjną i ochronną folią. Dzięki zastosowanych nowoczesnych technologii produkcji wyroby te charakteryzują się wysoką jakością i dużą trwałością.
Panele są łatwe w montażu, nie wymagają malowania, stanowią dodatkową izolację termiczną i akustyczną. W przeciwieństwie do drewna panele nie wykazują tendencji do samoistnego wypaczania.

Boazeria panelowa znajduję zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i w budynkach użyteczności publicznej. Przeznaczona jest przede wszystkim do wykonywania boazerii ściennych. Może być również układana na sufitach, klatkach schodowych, poddaszach. Można je ułożyć zarówno na ścianach jak i na skosach.
Niewątpliwą zaletą paneli jest fakt, że nie trzeba przed ich położeniem przygotowywać specjalnie podłoża. Można je układać – na listwach montażowych – na surową ścianę, nawet bez jej wyrównania.

U nas znajdziesz produkty następujących marek:

Panele ścienne firmy Kospan w kolorach drewnopodobnych i nie tylko to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną komfortowo i elegancko wykończyć wnętrza.