BRAMY GARAŻOWE

W naszej ofercie znaleźć można bramy rozwierne, uchylne oraz segmentowe i roletowe.

Bramy rozwierne to tradycyjne, chociaż obecnie rzadziej stosowane zamknięcie otworu wjazdowego garażu, bądź innych obiektów gospodarczych, magazynowych czy usługowych. Wykonywane są w kilku wersjach; jako jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe o podziale symetrycznym bądź asymetrycznym. Istnieje możliwość wmontowania dodatkowych drzwi serwisowych w skrzydło bramy, co ma znaczenie w przypadku bram o dużych gabarytach.

Bramy uchylne to połączenie klasycznej prostoty działania z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Produkowane w każdym niemal rozmiarze i w różnych standardach wyposażenia, stanowią najbardziej popularne rozwiązanie problemów bezpieczeństwa przydomowych garaży. Istnieje możliwość zastosowania wielu opcji dodatkowych, m.in.: automatyki, docieplenia, drzwi przejściowych oraz innych.

Bramy segmentowe to idealne rozwiązanie do ogrzewanych garaży. Zastosowany panel o grubości 40 mm jest wypełniony pianką poliuretanową, posiada też uszczelnienia międzysegmentowe. Brama jest wyposażona w uszczelki na całym obwodzie, przy czym uszczelka dolna o budowie komorowej zapewnia idealne przyleganie do posadzki niwelując drobne nierówności podłoża.

Bramy roletowe to produkty łączące wyrafinowaną technologię i wygodę.
Podobnie jak w bramach segmentowych, bramy roletowe umożliwiają parkowanie pojazdu tuż przed bramą, dodatkowym atutem jest jednak brak prowadnic sufitowych, dzięki czemu zaoszczędzamy miejsce wewnątrz garażu. Płaszcz bramy prowadzony jest pionowo i nawijany na wał. Solidne aluminiowe prowadnice uniemożliwiają wyrwanie, a zastosowane w nich szczotki zapewniają cichą i płynną pracę płaszcza bramy.

U nas znajdziesz produkty następujących marek:

Legbud Gargula stawia na nieustanny rozwój, a dzięki zastosowaniu urządzeń najnowszej generacji i nowe technologie mogą poszczycić się produktami o wysokim standardzie. W ofercie znaleźć można zarówno klasyczne bramy rozwierne i uchylne jak i bardziej nowoczesne bramy roletowe i segmentowe.

Nowoczesny design, szeroka paleta kolorów i wzorów w tym drewnopodobne, udogodnienia takie jak detektor ruchu czy czytnik kart magnetycznych i wiele innych w wysokim standardzie. Wiśniowski pokazuje, że o bramach wie wszystko. Dodatkowo, jako producent drzwi i ogrodzeń oferuje swoim klientom spójne stylistycznie zestawy w kolekcji WIŚNIOWSKI Home Inclusive.

W ofercie DK-PROF znajdują się bramy garażowe dedykowane zarówno do domów jednorodzinnych, jak i obiektów przemysłowych. Zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z wyjątkową starannością wykonania, sprawiają, że popularność bram garażowych DK-PROF ciągle rośnie wśród klientów na rynku krajowym i zagranicznym.

W sprzedaży również ościeżnice i klamki.